Отзыв от компании

 

Отзыв от компании "Инвестиндустрия"

Наша фірма впродовж п’яти років займається збутом будівельних матеріалів, зокрема, м’якої покрівлі.  Для формування свого асортименту та кращої орієнтації на ринку ми замовили інвестиційно-консалтинговій компанії „Астарта-Таніт” дослідження ринку м’якої покрівлі в Україні. Консультанти виконали цю роботи у стислі терміни та зробили більше, ніж ми очікували, провівши аналіз не лише ринку України, а й сусідніх держав – Росії й Білорусі, на території яких є великі виробники покрівельних матеріалів.

У дослідженні проаналізовано різні аспекти ринку, зокрема Економіка та фінанси сектору, Конкуренція, Комерційна діяльність. Останній розділ представляв для нас особливий інтерес, оскільки в ньому розглянуто канали розподілу на ринку, обсяги експорту та імпорту, схеми збуту, формування доходів на ринку, рівень націнок та інші важливі риси ринку. Дослідження було доповнено рекомендаціями практичного характеру щодо формування комерційної політики, вибору постачальників, обгрунтування цін, розширення асортименту тощо.

У роботі спрогнозовано   обсяги споживання м’якої покрівлі в Україні на 15-річний період із розбивкою по видах продукції та обґрунтуванням темпів зміни ринку.

Рівень роботи оцінюємо як високий, команда консультантів виявила свій професіоналізм.

 

Директор ТОВ “Інвестіндустрія”                                                        Т.Ю. Хілобок